Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 71 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d000d.com
  • Server 3vidmoly.to
Zombie Town (2023) me Titra Shqip

Zombie Town (2023) me Titra Shqip

Një film i mallkuar. Një qytet plot me zombie. Dy adoleshentë janë shpresa e vetme.Sep. 01, 2023Canada93 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Amy dhe Make zbulojnë një mallkim shekullor kur vendosin të shikojnë një film ekskluziv. Dyshja duhet të gjurmojë një regjisor famëkeq dhe të lundrojë në një qytet të zombive të uritur për të shpëtuar botën.

Zombie Town (2023) me Titra Shqip
Zombie Town (2023) me Titra Shqip
Zombie Town (2023) me Titra Shqip
Zombie Town (2023) me Titra Shqip
Zombie Town (2023) me Titra Shqip
Zombie Town (2023) me Titra Shqip
Zombie Town (2023) me Titra Shqip
Titulli origjinal Zombie Town
Vlerësimi IMDb 3.9 1,310 vota
Vlerësimi TMDb 4.3 24 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Scream of the Banshee (2011) me Titra Shqip
A World Record Christmas (2023) me Titra Shqip
The Man From Toronto (2022) me Titra Shqip
Nothing Like the Holidays (2008) me Titra Shqip
Asteroid City (2023) me Titra Shqip
Breakout Brothers 2 (2022) me Titra Shqip
Dorian (2003) me Titra Shqip
Appendage (2023) me Titra Shqip
Fear Street Part Three: 1666 (2021) me Titra Shqip
A Dark Foe (2021) me Titra Shqip
School of Rock (2003) me Titra Shqip
A Haunting at Silver Falls (2013) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x