Another Self (2022) me Titra Shqip

Another Self (2022) me Titra Shqip

Jul. 28, 2022
Vlerësimi juaj: 10
9.6 18 vota

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Jul. 28, 2022
8

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Tre mikesha mbërrijnë në një qytet bregdetar, ku lidhen me veten e tyre shpirtërore dhe befas përballen me trauma të pazgjidhura nga e kaluara e familjeve të tyre.

Another Self (2022) me Titra Shqip
Another Self (2022) me Titra Shqip
Another Self (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Zeytin Ağacı
Vlerësimi TMDb 5.833 6 vota
Transmetuar në dt: Jul. 28, 2022
Përfunduar në dt: Jul. 28, 2022
Sezone 1
Episodet 8
Kohëzgjatja mesatare 54 minuta
Shpërndarë5

Tituj të Ngjashëm

Britannia (2018) me Titra Shqip
The Invisible Ladies (2023) me Titra Shqip
Dead Boy Detectives (2024) me Titra Shqip
Love Alarm 2019
Power Book II: Ghost (2020) me Titra Shqip
Kung Fu (2021) me Titra Shqip
DOM (2021) me Titra Shqip
Yasuke 2021
The Killing Vote (2023) me Titra Shqip
City on a Hill (2019) me Titra Shqip
Locke & Key (2020) me Titra Shqip
The Queen’s Gambit (2020) me Titra Shqip
5 2 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x