Bupkis (2023) me Titra Shqip

Bupkis (2023) me Titra Shqip

May. 04, 2023
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 May. 04, 2023
10

Regjizori

Judah Miller
Regjizori

Aktorët

Pete Davidson isPete Davidson
Pete Davidson
Edie Falco isAmy Davidson
Amy Davidson
Joe Pesci isJoe Larocca
Joe Larocca

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Pete Davidson përpiqet të punojë përmes dinamikave unike të familjes dhe kompleksitetit të famës për të krijuar marrëdhënie kuptimplote.

Bupkis (2023) me Titra Shqip
Bupkis (2023) me Titra Shqip
Bupkis (2023) me Titra Shqip
Titulli origjinal Bupkis
Vlerësimi TMDb 6.3 11 vota
Transmetuar në dt: May. 04, 2023
Përfunduar në dt: May. 04, 2023
Sezone 1
Episodet 8
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Dreamland (2023) me Titra Shqip
The Invisible Ladies (2023) me Titra Shqip
Ginny & Georgia (2021) me Titra Shqip
The Big Door Prize (2023) me Titra Shqip
Vincenzo (2021) me Titra Shqip
Foodie Love (2019) me Titra Shqip
Neon (2023) me Titra Shqip
HAPPYish (2015) me Titra Shqip
WandaVision 2021
My Demon (2023) me Titra Shqip
Pam & Tommy (2022) (+18) me Titra Shqip
How to Sell Drugs Online (Fast) (2019) me Titra Shqip
5 1 votë
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x