Renegade Nell (2024) me Titra Shqip

Renegade Nell (2024) me Titra Shqip

Mar. 29, 2024
Vlerësimi juaj: 0
10 3 vota

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Mar. 29, 2024
10

Regjizori

Aktorët

Louisa Harland isNell Jackson
Nell Jackson
Nick Mohammed isBilly Blind
Billy Blind
Frank Dillane isCharles Devereux
Charles Devereux
Adrian Lester isEarl of Poynton
Earl of Poynton
Alice Kremelberg isSofia Wilmot
Sofia Wilmot
Joely Richardson isLady Eularia Moggerhanger
Lady Eularia Moggerhanger
Pip Torrens isLord Blancheford
Lord Blancheford
Jake Dunn isThomas Blancheford
Thomas Blancheford
Bo Bragason isRoxy Trotter
Roxy Trotter

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Angli, 1705: E inkuadruar për vrasje dhe në arrati me motrat e saj, Nell Jackson e kthen dorën në autostradën e grabitjes për të mbijetuar. E ndihmuar nga ndihmësi i saj superfuqishëm, një sprite e vogël e guximshme e quajtur Billy Blind, Nell kupton se fati e ka vënë atë në anën e gabuar të ligjit për një arsye. Një arsye shumë më e madhe nga sa ajo mund ta kishte imagjinuar ndonjëherë: të mposhtte një komplot magjik kundër Mbretëreshës së Anglisë.

Renegade Nell (2024) me Titra Shqip
Renegade Nell (2024) me Titra Shqip
Renegade Nell (2024) me Titra Shqip
Renegade Nell (2024) me Titra Shqip
Renegade Nell (2024) me Titra Shqip
Renegade Nell (2024) me Titra Shqip
Renegade Nell (2024) me Titra Shqip
Renegade Nell (2024) me Titra Shqip
Renegade Nell (2024) me Titra Shqip
Renegade Nell (2024) me Titra Shqip
Titulli origjinal Renegade Nell
Vlerësimi TMDb 7.405 42 vota
Transmetuar në dt: Mar. 29, 2024
Përfunduar në dt: Mar. 29, 2024
Sezone 1
Episodet 8
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Teenage Bounty Hunters (2020) me Titra Shqip
Spartacus: Gods of the Arena (2011) me Titra Shqip
Knuckles (2024) me Titra Shqip
Avatar: The Last Airbender (2024) me Titra Shqip
The Terror (2018) me Titra Shqip
Squid Game (2021) me Titra Shqip
The Changeling (2023) me Titra Shqip
Marvel’s Luke Cage (2016) me Titra Shqip
Good Omens (2019) me Titra Shqip
Professionals 2020
Island (2022) me Titra Shqip
Outer Banks (2020) me Titra Shqip
5 3 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x