The Affair (2014) me Titra Shqip

The Affair (2014) me Titra Shqip

Oct. 12, 2014
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Sezone dhe episode

5Sezoni 5 Aug. 25, 2019
10
 • 5 - 1
  501 Aug. 25, 2019
 • 5 - 2
  502 Sep. 01, 2019
 • 5 - 3
  503 Sep. 08, 2019
 • 5 - 4
  504 Sep. 15, 2019
 • 5 - 5
  505 Sep. 22, 2019
 • 5 - 6
  506 Sep. 29, 2019
 • 5 - 7
  507 Oct. 06, 2019
 • 5 - 8
  508 Oct. 13, 2019
 • 5 - 9
  509 Oct. 20, 2019
 • 5 - 10
  510 Oct. 27, 2019
 • 5 - 11
  511 (FUND) Nov. 03, 2019
4Sezoni 4 Jun. 17, 2018
10
3Sezoni 3 Nov. 20, 2016
10
2Sezoni 2 Oct. 04, 2015
10
 • 2 - 1
  201 Oct. 04, 2015
 • 2 - 2
  202 Oct. 11, 2015
 • 2 - 3
  203 Oct. 18, 2015
 • 2 - 4
  204 Oct. 25, 2015
 • 2 - 5
  205 Nov. 01, 2015
 • 2 - 6
  206 Nov. 08, 2015
 • 2 - 7
  207 Nov. 15, 2015
 • 2 - 8
  208 Nov. 22, 2015
 • 2 - 9
  209 Nov. 29, 2015
 • 2 - 10
  210 Dec. 06, 2015
 • 2 - 11
  211 Dec. 13, 2015
 • 2 - 12
  212 (Fundi Sezonit 2) Dec. 20, 2015
1Sezoni 1 Oct. 12, 2014
10

Regjizori

Sarah Treem
Regjizori

Aktorët

Dominic West isNoah Solloway
Noah Solloway
Maura Tierney isHelen Solloway
Helen Solloway
Julia Goldani Telles isWhitney Solloway
Whitney Solloway
Jadon Sand isTrevor Solloway
Trevor Solloway
Anna Paquin isJoanie Lockhart
Joanie Lockhart
Sanaa Lathan isJenelle Wilson
Jenelle Wilson

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Affair eksploron efektet emocionale të një marrëdhënieje jashtëmartesore midis Noah Solloway dhe Alison Lockhart pasi të dy takohen në qytetin turistik të Montauk në Long Island. Noah është një mësues shkolle në qytetin e Nju Jorkut me një roman të botuar (libër me titull Një person që viziton një vend) dhe ai po përpiqet të shkruajë një libër të dytë. Ai është i martuar lumturisht me katër fëmijë, por i vjen keq për varësinë e tij nga vjehrri i tij i pasur. Alison është një kamariere e re që përpiqet të bashkojë jetën dhe martesën e saj pas vdekjes tragjike të fëmijës së saj. Historia e lidhjes tregohet veçmas, e plotësuar me paragjykime të dallueshme të kujtesës, nga këndvështrimi mashkullor dhe femëror.

The Affair (2014) me Titra Shqip
The Affair (2014) me Titra Shqip
The Affair (2014) me Titra Shqip
The Affair (2014) me Titra Shqip
The Affair (2014) me Titra Shqip
The Affair (2014) me Titra Shqip
The Affair (2014) me Titra Shqip
The Affair (2014) me Titra Shqip
The Affair (2014) me Titra Shqip
The Affair (2014) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Affair
Vlerësimi TMDb 6.619 311 vota
Transmetuar në dt: Oct. 12, 2014
Përfunduar në dt: Nov. 03, 2019
Sezone 5
Episodet 53
Kohëzgjatja mesatare 50 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Island (2022) me Titra Shqip
SkyMed (2022) me Titra Shqip
The Rig (2023) me Titra Shqip
The Heiress (2018) me Titra Shqip
For Life (2020) me Titra Shqip
Stargirl 2020 me Titra Shqip
The King: Eternal Monarch (2020) me Titra Shqip
Monarch: Legacy of Monsters (2023) me Titra Shqip
The Act (2019) me Titra Shqip
Silo (2023) me Titra Shqip
Foundation (2021) me Titra Shqip
Mask Girl (2023) me Titra Shqip
5 1 votë
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

1 Koment
Më të rejat
Më e vjetrat Më të votuarit
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
1
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x