The Continental: From the World of John Wick (2023) me Titra Shqip

The Continental: From the World of John Wick (2023) me Titra Shqip

Sep. 22, 2023
Vlerësimi juaj: 0
10 4 vota

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Sep. 22, 2023
10

Regjizori

Greg Coolidge
Regjizori

Aktorët

Mel Gibson isCormac O'Connor
Cormac O'Connor
Colin Woodell isWinston Scott
Winston Scott
Mishel Prada isKate 'KD' Di Silva
Kate 'KD' Di Silva
Ben Robson isFrankie Scott
Frankie Scott
Jessica Allain isLou Burton
Lou Burton
Peter Greene isUncle Charlie
Uncle Charlie

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Winston Scott futet në një botë vrasësish dhe duhet t’i bëjë gjërat menjëherë pas sulmit të vëllait të tij në hotelin Continental.

The Continental: From the World of John Wick (2023) me Titra Shqip
The Continental: From the World of John Wick (2023) me Titra Shqip
The Continental: From the World of John Wick (2023) me Titra Shqip
The Continental: From the World of John Wick (2023) me Titra Shqip
The Continental: From the World of John Wick (2023) me Titra Shqip
The Continental: From the World of John Wick (2023) me Titra Shqip
The Continental: From the World of John Wick (2023) me Titra Shqip
The Continental: From the World of John Wick (2023) me Titra Shqip
The Continental: From the World of John Wick (2023) me Titra Shqip
The Continental: From the World of John Wick (2023) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Continental: From the World of John Wick
Vlerësimi TMDb 7.8 52 vota
Transmetuar në dt: Sep. 22, 2023
Përfunduar në dt: Sep. 22, 2023
Sezone 1
Episodet 3
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Why Women Kill (2019) me Titra Shqip
Rise of Empires: Ottoman (2020) me Titra Shqip
Kung Fu Panda: The Dragon Knight (2022) me Dublim Shqip
The Hunt (2016) me Titra Shqip
A Murder at the End of the World (2023) me Titra Shqip
Magnum P.I. (2018) me Titra Shqip
Goosebumps (2023) me Titra Shqip
Mindhunter (2017) me Titra Shqip
Three Pines (2022) me Titra Shqip
Supreme Team (2022) me Titra Shqip
Broadchurch (2013) me Titra Shqip
50M² (2021) me Titra Shqip
5 2 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x