Touch (2012) me Titra Shqip

Touch (2012) me Titra Shqip

Jan. 25, 2012
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Sezone dhe episode

2Sezoni 2 Feb. 08, 2013
  • Akoma nuk janë vendosur episodet për këtë sezon.
1Sezoni 1 Jan. 25, 2012
10

Regjizori

Tim Kring
Regjizori

Aktorët

David Mazouz isJacob Bohm
Jacob Bohm
Maria Bello isLucy Robbins
Lucy Robbins
Saxon Sharbino isAmelia Robbins
Amelia Robbins
Lukas Haas isCalvin Norburg
Calvin Norburg
Saïd Taghmaoui isGuillermo Ortiz
Guillermo Ortiz

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Martin Bohm, një i ve dhe baba beqar, është i përhumbur nga paaftësia për t’u lidhur me djalin e tij 11-vjeçar autik, memec, Jake. Marrëdhënia e tyre dhe jeta e tyre marrin një kthesë të jashtëzakonshme kur zbulon se djali i tij i talentuar ka aftësinë të shohë gjëra që askush tjetër nuk mundet dhe modelet që lidhin ngjarje në dukje të palidhura.

Touch (2012) me Titra Shqip
Touch (2012) me Titra Shqip
Touch (2012) me Titra Shqip
Touch (2012) me Titra Shqip
Touch (2012) me Titra Shqip
Touch (2012) me Titra Shqip
Touch (2012) me Titra Shqip
Touch (2012) me Titra Shqip
Touch (2012) me Titra Shqip
Touch (2012) me Titra Shqip
Titulli origjinal Touch
Vlerësimi TMDb 6.529 257 vota
Transmetuar në dt: Jan. 25, 2012
Përfunduar në dt: May. 10, 2013
Sezone 2
Episodet 26
Kohëzgjatja mesatare 43 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Blacklist (2013) me Titra Shqip
Raised by Wolves (2020) me Titra Shqip
Sense8 (2015) me Titra Shqip
First Kill (2022) me Titra Shqip
Yu Yu Hakusho (2023) me Titra Shqip
Top Boy (2019) me Titra Shqip
Culprits (2023) me Titra Shqip
Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story (2022) me Titra Shqip
Big Mouth (2022) me Titra Shqip
Becoming Elizabeth (2022) me Titra Shqip
Watchmen (2019) me Titra Shqip
The Crowded Room (2023) me Titra Shqip
5 1 votë
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x