Mask Girl (2023) me Titra Shqip

Mask Girl (2023) me Titra Shqip

Aug. 18, 2023
Vlerësimi juaj: 0
10 2 vota

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Aug. 18, 2023
10

Regjizori

Kim Yong-hoon
Regjizori

Aktorët

Ko Hyun-jung isKim Mo-mi
Kim Mo-mi
Nana isKim Mo-mi
Kim Mo-mi
Lee Han-byeol isKim Mo-mi
Kim Mo-mi
Ahn Jae-hong isJu Oh-nam
Ju Oh-nam
Yeom Hye-ran isKim Kyung-ja
Kim Kyung-ja
Daniel Choi isMr. Park
Mr. Park
Kim Ga-hee isYoo Sang-sun
Yoo Sang-sun
Park Jeong-hwa isLee A-reum
Lee A-reum
Han Ja-i isKim Chun-ae
Kim Chun-ae
Lee Jun-young isChoi Bu-yeong
Choi Bu-yeong

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Një punonjëse zyre e cila është e pasigurt për pamjen e saj bëhet një personalitet i maskuar në internet gjatë natës – derisa një zinxhir ngjarjesh fatkeqe pushtojnë jetën e saj.

Mask Girl (2023) me Titra Shqip
Mask Girl (2023) me Titra Shqip
Mask Girl (2023) me Titra Shqip
Mask Girl (2023) me Titra Shqip
Mask Girl (2023) me Titra Shqip
Mask Girl (2023) me Titra Shqip
Mask Girl (2023) me Titra Shqip
Titulli origjinal 마스크걸
Vlerësimi TMDb 7.831 86 vota
Transmetuar në dt: Aug. 18, 2023
Përfunduar në dt: Aug. 18, 2023
Sezone 1
Episodet 7
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Godfather of Harlem (2019) me Titra Shqip
Hightown (2020) me Titra Shqip
Young Royals (2021) me Titra Shqip
The I-Land (2019) me Titra Shqip
Hackerville (2018) me Titra Shqip
The Signal (2024) me Titra Shqip
Madam Secretary (2014) me Titra Shqip
Three Pines (2022) me Titra Shqip
Blocco 181 (2022) me Titra Shqip
Lodge 49 (2018) me Titra Shqip
Touch (2012) me Titra Shqip
No Escape (2023) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x