Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 752 Shikime Raporto Problem

  • Server 1d000d.com
  • Server 2voe.sx

Il capo dei capi aka Corleone (2007) me Titra Shqip: 1x6

Episode 6 (FUND)

I shtruar në spital pas të shtënave, Biagio Schiro po shërohet nga plagët e tij. Toto Riina, i dënuar me burgim të përjetshëm, por shpreson që dënimi të revokohet në gjykatën e lartë. Një gjyqtar i ri do të emërohet në krye të qendrës hetimore të Palermos. Dy burra janë nominuar: Giovanni Falcone dhe Meli Antonino. Kundër të gjitha gjasave fiton Meli.

Corleone: 1×6 me Titra Shqip
Nov. 29, 2007
Shpërndarë0
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x