Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 544 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1d000d.com
13 Minutes (2021) me Titra Shqip

13 Minutes (2021) me Titra Shqip

Çdo sekondë ka rëndësi.Oct. 29, 2021USA109 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
10 2 vota

Përshkrimi i Filmit

Jetët e katër familjeve vihen në provë kur në qytetin e tyre godet një tornado që ripërcakton rrugëtimin e të gjithëve dhe vetë kuptimin e fjalës mbijetesë.

13 Minutes (2021) me Titra Shqip
13 Minutes (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal 13 Minutes
Vlerësimi IMDb 4.7 532 vota
Vlerësimi TMDb 6.2 13 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Founders Day (2024) me Titra Shqip
Goodnight Mommy (2014) me Titra Shqip
Immoral Tales (1973) me Titra Shqip
In the Fire (2023) me Titra Shqip
Erotic Symphony (1980) me Titra Shqip
Super 8 (2011) me Titra Shqip
Challengers (2024) me Titra Shqip
Babe: Pig in the City (1998) me Titra Shqip
Your Lucky Day (2023) me Titra Shqip
Wrong Place, Wrong Time 2021
Beckett (2021) me Titra Shqip
Vault (2019) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x