Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 1199 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d000d.com
Army of the Dead (2021) me Titra Shqip

Army of the Dead (2021) me Titra Shqip

Survivors take all.May. 14, 2021USA148 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 2 vota

Përshkrimi i Filmit

Qyteti i Las Vegas pas një pushtimi zombie mbeti në rrënoja dhe i izoluar nga pjesa tjetër e botës. Kur Scott Ward (Dave Bautista), ish heroi i luftës zombie, i cili tani gatuan hamburger në periferi të qytetit, afrohet nga shefi i kazinosë Bly Tanaka (Hiroyuki Sanada), ai merr një propozim të pabesueshëm: të hyjë në brenda zonës së karantinës së infektuar për të rimarrë 200 milion dollarë të varrosur në kasafortën e kazinos para se qyteti të bombardohet nga qeveria brenda 32 orësh.

I nxitur nga shpresa se shpërblimi do të ndihmojë në hapjen e rrugës për një pajtim me vajzën Kate (Ella Purnell), Ward pranon sfidën, duke mbledhur së bashku një ekip luftëtarësh.

Maria Cruz (Ana de la Reguera), një mekanike dhe mikeshë e vjetër e Ward. Vanderohe (Omari Hardwick), një makinë vrasëse zombie. Marianne Peters (Tig Notaro), pilot cinik helikopterësh. Mikey Guzman (Raúl Castillo), një influencer ekstravagant dhe Dhomat (Samantha Win). Martin (Garret Dillahunt), shefi i sigurisë së kazinosë. Një luftëtare e guximshëme e njohur si Coyote (Nora Arnezeder) e cila rekruton Burt Cummings (Theo Rossi), një roje i zbehtë sigurie, dhe një hajdut i aftë gjerman me emrin Dieter (Matthias Schweighöfer).

Scott has një pengesë emocionale të papritur kur Kate bashkohet me ekspeditën për të kërkuar Geeta (Huma Qureshi), një nënë e zhdukur në qytet.

Me oren qe nxiton te mbarojë, një kasafortë famëkeqe e padepërtueshëme dhe një turmë zombi alfa që janë më të zgjuar dhe më të shpejtë që afrohen, vetëm një gjë është e sigurt në grabitjen më të madh që është tentuar ndonjëherë: Të mbijetuarit i marrin të gjitha.

Army of the Dead (2021) me Titra Shqip
Army of the Dead (2021) me Titra Shqip
Army of the Dead (2021) me Titra Shqip
Army of the Dead (2021) me Titra Shqip
Army of the Dead (2021) me Titra Shqip
Army of the Dead (2021) me Titra Shqip
Army of the Dead (2021) me Titra Shqip
Army of the Dead (2021) me Titra Shqip
Army of the Dead (2021) me Titra Shqip
Army of the Dead (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Army of the Dead
Vlerësimi IMDb 5.8 181,412 vota
Vlerësimi TMDb 6.247 3,639 vota

Regjizori

Zack Snyder
Regjizori

Aktorët

Dave Bautista isScott Ward
Scott Ward
Ella Purnell isKate Ward
Kate Ward
Theo Rossi isBurt Cummings
Burt Cummings
Nora Arnezeder isLilly / The Coyote
Lilly / The Coyote
Hiroyuki Sanada isBly Tanaka
Bly Tanaka
Tig Notaro isMarianne Peters
Marianne Peters
Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

The Exorcism of Carmen Farias (2021) me Titra Shqip
Novocaine (2001) me Titra Shqip
Crónicas (2004) me Titra Shqip
Wind Chill (2007) me Titra Shqip
Puss in Boots (2011) me Dublim Shqip
Doctor (2021) me Titra Shqip
Blindsided: The Game (2018) me Titra Shqip
The Beasts (2022) me Titra Shqip
No One Will Save You (2023) me Titra Shqip
The System (2022) me Titra Shqip
The Book of Eli (2010) me Titra Shqip
Quarantine (2008) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x