Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 1116 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d000d.com
Spy Kids 2: The Island of Lost Dreams (2002) me Dublim Shqip

Spy Kids 2: The Island of Lost Dreams (2002) me Dublim Shqip

Spiunë të Vegjël. Qëndrime të mëdha.Aug. 07, 2002USA100 Min.PG
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Eksplorimi i aventurave të mëtejshme të Carmen dhe Juni Cortez, të cilët tani janë bashkuar me biznesin e spiunazhit familjar si agjentë të OSS të Nivelit 2. Misioni i tyre i ri është të shpëtojnë botën nga një shkencëtar i çmendur që jeton në një ishull vullkanik të populluar nga një manageri imagjinare krijesash. Në këtë ishull të çuditshëm, asnjë nga pajisjet e Cortez-it nuk funksionon dhe ata duhet të mbështeten në zgjuarsinë e tyre – dhe njëri-tjetrin – për të mbijetuar dhe për të shpëtuar ditën.

Spy Kids 2: The Island of Lost Dreams (2002) me Dublim Shqip
Spy Kids 2: The Island of Lost Dreams (2002) me Dublim Shqip
Spy Kids 2: The Island of Lost Dreams (2002) me Dublim Shqip
Titulli origjinal Spy Kids 2: The Island of Lost Dreams
Vlerësimi IMDb 5.2 67,723 vota
Vlerësimi TMDb 5.6 1,830 vota

Regjizori

Aktorët

Alexa PenaVega isCarmen Cortez
Carmen Cortez
Daryl Sabara isJuni Cortez
Juni Cortez
Antonio Banderas isGregorio Cortez
Gregorio Cortez
Carla Gugino isIngrid Cortez
Ingrid Cortez
Mike Judge isDonnagon
Donnagon
Cheech Marin isFelix Gumm
Felix Gumm
Matt O'Leary isGary Giggles
Gary Giggles
Emily Osment isGerti Giggles
Gerti Giggles
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Jolt (2021) me Titra Shqip
Haunters (2010) me Titra Shqip
Even Mice Belong in Heaven (2021) me Dublim Shqip
The Darkest Minds (2018) me Titra Shqip
G.I. Joe: Retaliation (2013) me Titra Shqip
Paddington 2 (2017) me Titra Shqip
Polis Evo 3 (2023) me Titra Shqip
Seraphim Falls (2007) me Titra Shqip
The Flash (2023) me Titra Shqip
Song of the Assassins (2022) me Titra Shqip
Por (2024) me Titra Shqip
Bloodsport III 1996 me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x