Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 1327 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d000d.com
  • Server 3vidmoly.to
Bolt (2008) me Dublim Shqip

Bolt (2008) me Dublim Shqip

Plotësisht i mrekullueshëm. Qesharak. Le të fillojë.Nov. 21, 2008USA98 Min.PG
Vlerësimi juaj: 0
10 2 vota

Përshkrimi i Filmit

Bolt është ylli i spektaklit më të madh në Hollywood. Problemi i vetëm është, ai mendon se është e vërtetë. Pasi ai është dërguar aksidentalisht në New York City dhe është ndarë nga Penny, bashkë-ylli dhe pronari i tij i dashur, Bolt duhet të shfrytëzojë të gjitha “superfuqitë” e tij për të gjetur një rrugë për në shtëpi.

Bolt (2008) me Dublim Shqip
Bolt (2008) me Dublim Shqip
Bolt (2008) me Dublim Shqip
Bolt (2008) me Dublim Shqip
Bolt (2008) me Dublim Shqip
Bolt (2008) me Dublim Shqip
Bolt (2008) me Dublim Shqip
Titulli origjinal Bolt
Vlerësimi IMDb 6.8 209,949 vota
Vlerësimi TMDb 6.47 5,133 vota

Regjizori

Mark Henley
Regjizori

Aktorët

John Travolta isBolt (voice)
Bolt (voice)
Susie Essman isMittens (voice)
Mittens (voice)
Mark Walton isRhino (voice)
Rhino (voice)
Malcolm McDowell isDr. Calico (voice)
Dr. Calico (voice)
Miley Cyrus isPenny (voice)
Penny (voice)
Nick Swardson isBlake (voice)
Blake (voice)
Greg Germann isThe Agent (voice)
The Agent (voice)
Diedrich Bader isVeteran Cat (voice)
Veteran Cat (voice)
Chloë Grace Moretz isYoung Penny (voice)
Young Penny (voice)
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Encounter (2021) me Titra Shqip
Descendants 3 (2019) me Titra Shqip
Mad Heidi (2022) me Titra Shqip
GoldenEye (1995) me Titra Shqip
A Sound of Thunder 2005
Iron Will (1994) me Titra Shqip
3 Ninjas (1992) me Titra Shqip
Assassins (1995) me Titra Shqip
Pinocchio (2022) me Titra Shqip
The Revenant (2015) me Titra Shqip
Inspector Sun and the Curse of the Black Widow (2022) me Titra Shqip
Journey to the Center of the Earth (2008) me Titra Shqip

Leave a comment

Emri *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published