Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 131 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1d000d.com
  • Server 2vidmoly.to
Branching Out (2024) me Titra Shqip

Branching Out (2024) me Titra Shqip

Apr. 27, 2024Unknown84 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Për të ndihmuar në ndërtimin e një peme familjare, nëna beqare Amelia gjurmon babanë biologjik të vajzës së saj. Ai bëhet një udhëtim besimi, dashurie dhe zbulimi i kuptimit të familjes.

Branching Out (2024) me Titra Shqip
Branching Out (2024) me Titra Shqip
Titulli origjinal Branching Out
Vlerësimi IMDb 7.6 117 vota
Vlerësimi TMDb 8.5 2 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

In Good Company (2004) me Titra Shqip
Voyagers 2021
The Girl with the Red Scarf (1978) me Titra Shqip
You’ve Got Mail (1998) me Titra Shqip
Weathering with You (2019) me Titra Shqip
Brooklyn (2015) me Titra Shqip
Friendzone (2021) me Titra Shqip
Robots (2023) me Titra Shqip
The Dog Days of Christmas (2021) me Titra Shqip
Walking on Sunshine (2014) me Titra Shqip
Your Christmas Or Mine? (2022) me Titra Shqip
American Pie (1999) me Titra Shqip

Leave a comment

Emri *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published