Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 425 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.re
Romance on the Menu (2021) me Titra Shqip

Romance on the Menu (2021) me Titra Shqip

Një jetë në Nju Jork, një dashuri në Australi.Apr. 24, 2021Australia84 Min.N/A
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Restoratorja me bazë në New York Caroline Wilson trashëgon një lokal në Lemon Myrtle Cove në Australi. Ajo më pas vendos të shkojë atje dhe të rinovojë biznesin para se ta nxjerrë atë në shitje. Megjithatë, sapo të jetë në destinacionin e saj, ajo fillon të dashurohet me vendin, njerëzit e tij dhe kuzhinierin simpatik vendas Simon Cook. Me ish të dashurin e saj që e luste të ktheheshin së bashku dhe duke bërë thirrje të ngutshme për punët në shtëpinë e saj, Caroline është përballur me vendimin më të madh të jetës së saj.

Romance on the Menu (2021) me Titra Shqip
Romance on the Menu (2021) me Titra Shqip
Romance on the Menu (2021) me Titra Shqip
Romance on the Menu (2021) me Titra Shqip
Romance on the Menu (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Romance on the Menu
Vlerësimi IMDb 5.9 511 vota
Vlerësimi TMDb 6.5 4 vota

Regjizori

Rosie Lourde
Regjizori

Aktorët

Cindy Busby isCaroline Wilson
Caroline Wilson
Tim Ross isSimon Cook
Simon Cook
Peter Bensley isDale Whitely
Dale Whitely
Barbara Bingham isDenise Wilson
Denise Wilson
Joey Vieira isNathaniel
Nathaniel
Gavin Zimmermann isAlex the Waiter
Alex the Waiter
Kiara Freeman isCafe Patron
Cafe Patron
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Toscana (2022) me Titra Shqip
The End of Us (2021) me Titra Shqip
Cinema Paradiso (1988) me Titra Shqip
Waiting for Bojangles (2022) me Titra Shqip
Attraction (2017) me Titra Shqip
The Holiday (2006) me Titra Shqip
Heart Shot (2022) me Titra Shqip
Reality Bites (1994) me Titra Shqip
I Propose We Never See Each Other Again After Tonight 2020
Out Of My League (2020) me Titra Shqip
Mad About Mambo (2000) me Titra Shqip
Jumping from High Places (2022) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x