Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 239 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2ds2com
  • Server 3flaswish.com
Brick (2006) me Titra Shqip

Brick (2006) me Titra Shqip

Një histori detektiveMar. 31, 2006United States110 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Brendan Frye, një gjimnazist me një inteligjencë të jashtëzakonshme, është një djalë i vetmuar. Një ditë ai kontaktohet nga Emily, ish e dashura e tij, e cila më pas zhduket në mënyrë misterioze. Gjithmonë i dashuruar me të, Brendan vendos për ta gjetur atë duke ndjekur një rreth tregtarësh të rinj droge dhe vajzash fatale, si Kara e bukur …

Brick (2006) me Titra Shqip
Brick (2006) me Titra Shqip
Brick (2006) me Titra Shqip
Brick (2006) me Titra Shqip
Brick (2006) me Titra Shqip
Brick (2006) me Titra Shqip
Brick (2006) me Titra Shqip
Brick (2006) me Titra Shqip
Titulli origjinal Brick
Vlerësimi IMDb 7.3 102,271 vota
Vlerësimi TMDb 6.9 854 vota

Regjizori

Rian Johnson
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Girl on the Mountain (2022) me Titra Shqip
The Fool (2014) me Titra Shqip
The Mad Women’s Ball (2021) me Titra Shqip
The Santa Clause (1994) me Dublim Shqip
Magic in the Moonlight (2014) me Titra Shqip
Fib the Truth (2021) me Titra Shqip
Room (2015) me Titra Shqip
Eileen (2023) me Titra Shqip
The Red Sea Diving Resort (2019) me Titra Shqip
Delta of Venus (1995) me Titra Shqip
Cry Macho (2021) me Titra Shqip
Bedways (2010) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x