Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 365 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1d000d.com
Come Play (2020) me Titra Shqip

Come Play (2020) me Titra Shqip

Ai është i mirë në bërjen e miqve.Oct. 28, 2020United States96 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
8.5 2 vota

Përshkrimi i Filmit

Oliver është një fëmijë i vetmuar që ndihet ndryshe nga të gjithë të tjerët për shkak të autizmit të tij. I dëshpëruar për një mik, ai kërkon ngushëllim dhe strehim në botën e instrumenteve elektronike. Kur një krijesë misterioze përdor tabletin dhe celularin e Oliverit për të hyrë në botën e njerëzve, prindërit e Oliverit duhet të luftojnë për të shpëtuar djalin e tyre nga përbindëshi.

Come Play (2020) me Titra Shqip
Come Play (2020) me Titra Shqip
Come Play (2020) me Titra Shqip
Come Play (2020) me Titra Shqip
Come Play (2020) me Titra Shqip
Come Play (2020) me Titra Shqip
Come Play (2020) me Titra Shqip
Come Play (2020) me Titra Shqip
Come Play (2020) me Titra Shqip
Come Play (2020) me Titra Shqip
Titulli origjinal Come Play
Vlerësimi IMDb 5.7 9,348 vota
Vlerësimi TMDb 6.3 302 vota
Shpërndarë2

Tituj të Ngjashëm

Mama (2013) me Titra Shqip
Warhunt (2022) me Titra Shqip
My See-Through Heart (2018) me Titra Shqip
Maneater (2022) me Titra Shqip
Quarantine 2: Terminal (2011) me Titra Shqip
Sin Eater (2022) me Titra Shqip
Anything for Jackson (2020) me Titra Shqip
The Lair (2022) me Titra Shqip
My Animal (2023) me Titra Shqip
Mastemah (2022) me Titra Shqip
Irreversible (2002) me Titra Shqip
Along Came a Spider (2001) me Titra Shqip

Leave a comment

Emri *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published