Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 502 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d000d.com
Death’s Roulette (2023) me Titra Shqip

Death’s Roulette (2023) me Titra Shqip

Në çdo sekret ka një ferr.May. 05, 2023Colombia90 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Shtatë të panjohur zgjohen në një rezidencë në mes të askundit për të zbuluar se janë pjesë e një loje të shtrembëruar. Ata do të kenë 60 minuta për të zgjedhur një person për të vdekur; përndryshe, të gjithë ata do të vriten. Ndërsa ora shënon, sekretet më të çuditshme do të dalin në dritë dhe ata do të zbulojnë se të gjitha janë të lidhura nga një e kaluar e errët.

Death’s Roulette (2023) me Titra Shqip
Death’s Roulette (2023) me Titra Shqip
Titulli origjinal Uno para morir
Vlerësimi IMDb 5.4 1,119 vota
Vlerësimi TMDb 6.573 130 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Music (2021) me Titra Shqip
Jimmy’s Hall (2014) me Titra Shqip
A Cowgirl’s Song (2022) me Titra Shqip
Four Christmases (2008) me Titra Shqip
Panama (2015) me Titra Shqip
Hackers (1995) me Titra Shqip
Give Them Wings (2021) me Titra Shqip
12 Angry Men (1957) me Titra Shqip
Alpha Dog (2006) me Titra Shqip
Bawaal (2023) me Titra Shqip
Silent Night (2021) me Titra Shqip
Jeepers Creepers 3 (2017) me Titra Shqip

Leave a comment

Emri *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published