Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 453 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1d000d.com
Persian Lessons (2020) me Titra Shqip

Persian Lessons (2020) me Titra Shqip

Apr. 17, 2020Belarus127 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Në Francën e pushtuar në vitin 1942, Gilles u arrestua nga SS së bashku me hebrenjtë e tjerë dhe u dërgua në një kamp përqendrimi në Gjermani. Ai arrin të shmangë vdekjen duke u betuar se është pers, por jo hebre. Më pas ai zgjidhet t’i mësojë farsisht drejtorit të kampit, një njeri që ëndërron të hapë një restorant në Iran pasi të përfundojë lufta. Marrëdhënia e veçantë mes dy burrave, megjithatë, përfundon duke çliruar xhelozinë e të burgosurve dhe oficerëve të tjerë…

Persian Lessons (2020) me Titra Shqip
Persian Lessons (2020) me Titra Shqip
Persian Lessons (2020) me Titra Shqip
Titulli origjinal Persian Lessons
Vlerësimi IMDb 7.4 5,643 vota
Vlerësimi TMDb 7.5 97 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

U311 Cherkasy (2020) me Titra Shqip
3096 Days (2013) me Titra Shqip
Starred Up (2013) me Titra Shqip
Candy (2006) me Titra Shqip
After We Fell (2021) me Titra Shqip
The Souvenir: Part II (2021) me Titra Shqip
Last Summer (2021) me Titra Shqip
In Bed (2005) me Titra Shqip
Margin Call (2011) me Titra Shqip
Knight of Cups (2015) me Titra Shqip
Kung-Fu Zohra (2022) me Titra Shqip
Castaway on the Moon (2009) me Titra Shqip

Leave a comment

Emri *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published