Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 265 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2ds2com
  • Server 3flaswish.com
Deliver Us from Evil (2014) me Titra Shqip

Deliver Us from Evil (2014) me Titra Shqip

Ju nuk keni parë të keqen e vërtetë.Jul. 01, 2014United States118 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
9 2 vota

Përshkrimi i Filmit

Një polic irlandez nga Nju Jork heton një seri krimesh të tmerrshme kur një prift e bind atë që, megjithë bindjet e tij fetare, ato janë rezultat i botës së posedimit okult dhe demoniak. Të dy do të punojnë së bashku për të zgjidhur çështjen dhe për të luftuar forcat paranormale që i kundërshtojnë ato.

Deliver Us from Evil (2014) me Titra Shqip
Deliver Us from Evil (2014) me Titra Shqip
Deliver Us from Evil (2014) me Titra Shqip
Deliver Us from Evil (2014) me Titra Shqip
Titulli origjinal Deliver Us from Evil
Vlerësimi IMDb 6.2 73,109 vota
Vlerësimi TMDb 6.2 1,536 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Furioza (2021) me Titra Shqip
The Mill (2023) me Titra Shqip
Police Academy 2: Their First Assignment (1985) me Titra Shqip
Day Zero (2022) me Titra Shqip
Road House (2024) me Titra Shqip
Underworld: Awakening (2012) me Titra Shqip
Blaze (2022) me Titra Shqip
Daylight (1996) me Titra Shqip
Operation Seawolf (2022) me Titra Shqip
Bone Tomahawk (2015) me Titra Shqip
Bosco (2024) me Titra Shqip
Spoonful of Sugar (2022) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x