Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 976 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d0o0d.com
Gabriel’s Rapture: Part II (2022) me Titra Shqip

Gabriel’s Rapture: Part II (2022) me Titra Shqip

Mar. 24, 2022USA102 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Në pjesën e pestë të serisë Gabriel’s Inferno, lumturia e Gabriel dhe Julia kërcënohet nga një student i përbetuar dhe politika akademike. Kur Gabrieli të përballet me administratën e universitetit, a do t’i nënshtrohet fatit të Dantes? Apo do të luftojë për të mbajtur Julia, Beatrice e tij, përgjithmonë?

Gabriel’s Rapture: Part II (2022) me Titra Shqip
Gabriel’s Rapture: Part II (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Gabriel's Rapture: Part II
Vlerësimi IMDb 7.6 33 vota
Vlerësimi TMDb 9.4 23 vota

Regjizori

Regjizori

Aktorët

Melanie Zanetti isJulia Mitchell
Julia Mitchell
Giulio Berruti isGabriel Emerson
Gabriel Emerson
Shpërndarë2

Tituj të Ngjashëm

The Little Rascals (1994) me Titra Shqip
Away We Go (2009) me Titra Shqip
Running for Grace (2018) me Titra Shqip
Happiest Season 2020
Evening (2007) me Titra Shqip
The Quintessential Quintuplets Movie (2022) me Titra Shqip
Invasion (2020) me Titra Shqip
Resort to Love (2021) me Titra Shqip
Man Up (2015) me Titra Shqip
Two Much (1995) me Titra Shqip
CODA (2021) me Titra Shqip
Love Lies Bleeding (2024) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x