Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 237 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d000d.com
  • Server 3vidmoly.to
Imaginary (2024) me Titra Shqip

Imaginary (2024) me Titra Shqip

Njihuni me Chauncey. Ai nuk është imagjinar. Dhe ai nuk është shoku juaj.Mar. 06, 2024USA104 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Kur Jessica kthehet në shtëpinë e fëmijërisë së saj me familjen e saj, njerka e saj më e vogël Alice zhvillon një lidhje të frikshme me një arush pelushi të quajtur Chauncey që e gjen në bodrum. Alice fillon të luajë lojëra me Chauncey që fillojnë të luajnë dhe bëhen gjithnjë e më të këqija. Ndërsa sjellja e Alice bëhet gjithnjë e më shqetësuese, Xhesika ndërhyn vetëm për të kuptuar se Chauncey është shumë më tepër se ariu lodër i mbushur që ajo besonte se ishte.

Imaginary (2024) me Titra Shqip
Imaginary (2024) me Titra Shqip
Imaginary (2024) me Titra Shqip
Imaginary (2024) me Titra Shqip
Imaginary (2024) me Titra Shqip
Imaginary (2024) me Titra Shqip
Imaginary (2024) me Titra Shqip
Imaginary (2024) me Titra Shqip
Imaginary (2024) me Titra Shqip
Imaginary (2024) me Titra Shqip
Titulli origjinal Imaginary
Vlerësimi IMDb 4.7 7,590 vota
Vlerësimi TMDb 6.212 184 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Captive (2021) me Titra Shqip
The World Is Not Enough (1999) me Titra Shqip
Death on the Nile (2022) me Titra Shqip
Survivor (2015) me Titra Shqip
Everly (2015) me Titra Shqip
Viking Wolf (2022) me Titra Shqip
Follow Her (2022) me Titra Shqip
American Night (2021) me Titra Shqip
Star Trek: Generations (1994) me Titra Shqip
Death Becomes Her (1992) me Titra Shqip
From a House on Willow Street (2017) me Titra Shqip
End of Days (1999) me Titra Shqip

Leave a comment

Emri *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published