Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 969 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d000d.com
Imagine Me & You (2005) me Titra Shqip

Imagine Me & You (2005) me Titra Shqip

Aty shkon nusja.Feb. 01, 2005Germany93 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 2 vota

Përshkrimi i Filmit

Është dita e madhe për Rashelin, e cila do të martohet me Hekun, dashnorin dhe mikun e saj më të mirë: por teksa po ecën drejt altarit, vështrimi i saj bie te Luci, luleshitësja e dasmave dhe ndodh dashuria me shikim të parë. Ndërsa ceremonia përparon, Rasheli është gjithnjë e më shumë në krizë…

Imagine Me & You (2005) me Titra Shqip
Imagine Me & You (2005) me Titra Shqip
Imagine Me & You (2005) me Titra Shqip
Imagine Me & You (2005) me Titra Shqip
Imagine Me & You (2005) me Titra Shqip
Titulli origjinal Imagine Me & You
Vlerësimi IMDb 6.8 31,365 vota
Vlerësimi TMDb 7.6 743 vota
Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

Deuce Bigalow: European Gigolo (2005) me Titra Shqip
Persuasion (2022) me Titra Shqip
Red Snow (2021) me Titra Shqip
Occupation (2018) me Titra Shqip
The Sea of Trees (2016) me Titra Shqip
Runaway Bride (1999) me Titra Shqip
What Women Want (2000) me Titra Shqip
Lyle, Lyle, Crocodile (2022) me Titra Shqip
Pil’s Adventures (2021) me Titra Shqip
Nanny McPhee (2005) me Dublim Shqip
Long Weekend (2009) me Titra Shqip
Dorm Daze 2 2006 me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x