Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 3544 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d000d.com
  • Server 3vidmoly.to
Interstellar (2014) me Titra Shqip

Interstellar (2014) me Titra Shqip

Njerëzimi ka lindur në Tokë. Nuk ishte menduar kurrë të vdiste këtu.Nov. 05, 2014United Kingdom169 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
9 2 vota

Përshkrimi i Filmit

Në të ardhmen e afërt, Toka do të shkatërrohet nga stuhitë e vazhdueshme të rërës dhe një murtajë që ka shkatërruar të gjitha plantacionet e grurit, ndërsa ka lënë të paprekur misrin. Cooper (Matthew McConaughey) është një ish-astronaut i NASA-s, i cili, si shumë të tjerë, duhej t’i përkushtohej kultivimit të misrit në fermën e tij të vogël ku jeton me vajzën e tij Murph dhe djalin Tom. Falë një sërë rrethanash të çuditshme, Cooper do të rivendosë kontaktet me NASA-n, e cila e di se së shpejti murtaja do të sulmojë kulturat e tjera dhe që po punon fshehurazi për të gjetur një zgjidhje për katastrofën e afërt planetare. Kështu nis një aventurë që do ta çojë Cooper-in në një udhëtim ndëryjor nëpër një tunel hapësirë-kohë, në kërkim të planetëve nga galaktika të tjera ku shpresohet se njerëzimi mund të gjejë një mjedis ku mund të shpëtojë veten nga zhdukja dhe të vazhdojë rrugën e tij evolucionare.

 

Interstellar (2014) me Titra Shqip
Interstellar (2014) me Titra Shqip
Interstellar (2014) me Titra Shqip
Interstellar (2014) me Titra Shqip
Interstellar (2014) me Titra Shqip
Interstellar (2014) me Titra Shqip
Interstellar (2014) me Titra Shqip
Interstellar (2014) me Titra Shqip
Interstellar (2014) me Titra Shqip
Interstellar (2014) me Titra Shqip
Titulli origjinal Interstellar
Vlerësimi IMDb 8.6 1,766,180 vota
Vlerësimi TMDb 8.373 29,078 vota

Regjizori

Aktorët

Matthew McConaughey isJoseph 'Coop' Cooper
Joseph 'Coop' Cooper
Anne Hathaway isDr. Amelia Brand
Dr. Amelia Brand
Jessica Chastain isMurphy 'Murph' Cooper
Murphy 'Murph' Cooper
Ellen Burstyn isOld Murph Cooper
Old Murph Cooper
Michael Caine isProfessor John Brand
Professor John Brand
Casey Affleck isTom Cooper
Tom Cooper
Wes Bentley isDr. Doyle
Dr. Doyle
Bill Irwin isTARS (voice)
TARS (voice)
Mackenzie Foy isYoung Murph Cooper
Young Murph Cooper
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Hercules (1997) me Dublim Shqip
No Man’s Land (2001) me Titra Shqip
Mama Weed (2020) me Titra Shqip
The Railway Children Return (2022) me Titra Shqip
Did You Hear About the Morgans? (2009) me Titra Shqip
Honey (2003) me Titra Shqip
The Diary of a Teenage Girl (2015) me Titra Shqip
Damsel (2024) me Titra Shqip
A Million Miles Away (2023) me Titra Shqip
Aliens Ate My Homework (2018) me Titra Shqip
Blood on Her Name (2020) me Titra Shqip
The Pod Generation (2023) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x