Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 55 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d000d.com
Priceless (2016) me Titra Shqip

Priceless (2016) me Titra Shqip

Ajo ia vlen të luftosh për të.Oct. 14, 2016USA97 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Xhejms, me fat dhe i dëshpëruar për ca para të shpejta, pranon të drejtojë një kamion të vogël në të gjithë vendin. Ai shpejt e kupton se ka bërë një gabim të madh dhe është përfshirë pa dashje në një rrjet të rrezikshëm trafikimi njerëzor. Heroi i pamundur rrezikon të gjitha për të mbyllur rrjetin e trafikut dhe për të shpëtuar gruan me të cilën po dashurohet.

Priceless (2016) me Titra Shqip
Priceless (2016) me Titra Shqip
Titulli origjinal Priceless
Vlerësimi IMDb 6 4,132 vota
Vlerësimi TMDb 7.1 167 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

How I Became a Gangster (2019) me Titra Shqip
Exploits of a Young Don Juan (1986) me Titra Shqip
Police Academy 3: Back in Training (1986) me Titra Shqip
Silk Road (2021) me Titra Shqip
Citation 2020
Nobel Son (2007) me Titra Shqip
The Earthquake (2016) me Titra Shqip
Fast Convoy (2016) me Titra Shqip
Call Boy (2018) me Titra Shqip
White Noise (2022) me Titra Shqip
The Clovehitch Killer (2018) me Titra Shqip
Philadelphia (1993) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x