Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 307 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1d000d.com
Pride & Prejudice (2005) me Titra Shqip

Pride & Prejudice (2005) me Titra Shqip

Një romancë përpara kohës.Sep. 16, 2005France127 Min.PG
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një histori dashurie dhe jete mes zotërinjve anglezë të tokës gjatë epokës gjeorgjiane. Z. Bennet është një zotëri që jeton në Hertfordshire me gruan e tij mbizotëruese dhe pesë vajzat, por nëse ai vdes, shtëpia e tyre do të trashëgohet nga një kushëri i largët, të cilin ata nuk e kanë takuar kurrë, kështu që lumturia dhe siguria e ardhshme e familjes varet nga mirëqenia e vajzave. martesat.

Pride & Prejudice (2005) me Titra Shqip
Pride & Prejudice (2005) me Titra Shqip
Pride & Prejudice (2005) me Titra Shqip
Pride & Prejudice (2005) me Titra Shqip
Pride & Prejudice (2005) me Titra Shqip
Pride & Prejudice (2005) me Titra Shqip
Pride & Prejudice (2005) me Titra Shqip
Pride & Prejudice (2005) me Titra Shqip
Pride & Prejudice (2005) me Titra Shqip
Pride & Prejudice (2005) me Titra Shqip
Titulli origjinal Pride & Prejudice
Vlerësimi IMDb 7.8 330,604 vota
Vlerësimi TMDb 8.08 7,751 vota

Regjizori

Joe Wright
Regjizori

Aktorët

Keira Knightley isElizabeth Bennet
Elizabeth Bennet
Matthew Macfadyen isFitzwilliam Darcy
Fitzwilliam Darcy
Brenda Blethyn isMrs. Bennet
Mrs. Bennet
Tom Hollander isWilliam Collins
William Collins
Rosamund Pike isJane Bennet
Jane Bennet
Jena Malone isLydia Bennet
Lydia Bennet
Judi Dench isCatherine de Bourgh
Catherine de Bourgh
Kelly Reilly isCaroline Bingley
Caroline Bingley
Claudie Blakley isCharlotte Lucas
Charlotte Lucas
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Last Call for Istanbul (2023) me Titra Shqip
Escape from Alcatraz (1979) me Titra Shqip
In the Name of the Father (1993) me Titra Shqip
Chokehold (2023) me Titra Shqip
Red Flag (2024) me Titra Shqip
It’s Kind of a Funny Story (2010) me Titra Shqip
The Babadook (2014) me Titra Shqip
Cry Macho (2021) me Titra Shqip
Chateau Christmas (2020) me Titra Shqip
Double Jeopardy (1999) me Titra Shqip
All the Names of God (2023) me Titra Shqip
The Scorpion King 3: Battle for Redemption (2012) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x