Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 830 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d000d.com
Rich in Love 2 (2023) me Titra Shqip

Rich in Love 2 (2023) me Titra Shqip

Jun. 02, 2023BrazilNot Rated
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Kur Paula idealiste rifillon punën e saj si mjeke vullnetare në Amazonë, Teto i bind partnerët e tij të krijojnë kooperativën e tyre të domates në një fshat të rajonit. Por për të rifituar zemrën e Paula-s dhe për të shpëtuar kompaninë nga falimentimi, Teto duhet patjetër të kapërcejë zakonet e tij të prishura të playboy-it dhe të përballet me interesat e një fermeri të fuqishëm, i cili i qëndron në rrugën e duhur.

Rich in Love 2 (2023) me Titra Shqip
Rich in Love 2 (2023) me Titra Shqip
Rich in Love 2 (2023) me Titra Shqip
Titulli origjinal Ricos de Amor 2
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

My Son (2021) me Titra Shqip
Double Dad (2021) me Titra Shqip
I’m Your Man (2021) me Titra Shqip
Avenging Angelo (2002) me Titra Shqip
The Ice Age Adventures of Buck Wild (2022) me Titra Shqip
R.I.P.D. (2013) me Titra Shqip
Friday (1995) me Titra Shqip
Pushkin: The Last Duel (2006) me Titra Shqip
Asphalt Burning (2020) me Titra Shqip
Looney Tunes: Rabbits Run (2015) me Dublim Shqip
A Little Chaos (2015) me Titra Shqip
Home Alone (1990) me Titra Shqip

Leave a comment

Emri *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published