Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 135 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1d000d.com
The Wedding Ringer (2015) me Titra Shqip

The Wedding Ringer (2015) me Titra Shqip

Ai është njeriu më i mirë... mund të blihet me para.Jan. 16, 2015USA101 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Doug Harris është një dhëndër i dashur, por i pakëndshëm nga pikëpamja sociale, me një problem: ai nuk ka njeri të ngushtë. Me më pak se dy javë që kanë mbetur derisa të martohet me vajzën e ëndrrave të tij, Doug i referohet Jimmy Callahan, pronar dhe CEO i Best Man, Inc., një kompani që ofron burra të mirë lajkatarë për djemtë me sfida sociale në nevojë. Ajo që pason është një shaka gazmore e dasmës teksa ata përpiqen të largojnë mashtrimin e madh dhe një bisedë e papritur e lulëzuar mes Doug dhe burrit të tij të rremë Jimmy.

The Wedding Ringer (2015) me Titra Shqip
The Wedding Ringer (2015) me Titra Shqip
The Wedding Ringer (2015) me Titra Shqip
The Wedding Ringer (2015) me Titra Shqip
The Wedding Ringer (2015) me Titra Shqip
The Wedding Ringer (2015) me Titra Shqip
The Wedding Ringer (2015) me Titra Shqip
The Wedding Ringer (2015) me Titra Shqip
The Wedding Ringer (2015) me Titra Shqip
The Wedding Ringer (2015) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Wedding Ringer
Vlerësimi IMDb 6.6 78,209 vota
Vlerësimi TMDb 6.479 1,463 vota

Regjizori

Aktorët

Kevin Hart isJimmy Callahan / Bic
Jimmy Callahan / Bic
Josh Gad isDoug Harris
Doug Harris
Kaley Cuoco isGretchen Palmer
Gretchen Palmer
Affion Crockett isReggie / DrysDale
Reggie / DrysDale
Olivia Thirlby isAlison Palmer
Alison Palmer
Jorge Garcia isLurch / Garvey
Lurch / Garvey
Dan Gill isBronstein / Dickerson
Bronstein / Dickerson
Corey Holcomb isOtis / Alzado
Otis / Alzado
Ken Howard isEd Palmer
Ed Palmer
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Ocean’s Eight (2018) me Titra Shqip
Hot Shots! (1991) me Titra Shqip
I’m for the Hippopotamus (1979) me Titra Shqip
Once Upon a Deadpool (2018) me Titra Shqip
The Book of Clarence (2024) me Titra Shqip
Love at First Kiss (2023) me Titra Shqip
7 Days (2022) me Titra Shqip
Confidential Assignment 2: International (2022) me Titra Shqip
Babysitter Must Die (2020) me Titra Shqip
Intern (2000) me Titra Shqip
Ice Age: The Great Egg-Scapade (2016) me Titra Shqip
The Truman Show (1998) me Titra Shqip

Leave a comment

Emri *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published