Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 261 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2ds2com
  • Server 3sfastwish.com
Saw 3D (2010) me Titra Shqip

Saw 3D (2010) me Titra Shqip

Dëshironi të luani një lojë finale?Oct. 21, 2010Canada90 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Lufta kundër trashëgimisë brutale të Jigsaw – vrasësit serial të tmerrshëm që eleminon prenë e tij, njerëzit që kanë humbur vullnetin për të jetuar dhe instinktet e tyre për të mbijetuar, me kurthe morbide dhe të ndërlikuara – vazhdon të zemërohet. Ndërkohë, një pjesë e vogël e të mbijetuarve të vrasësit serial bashkohen nën krahun mbrojtës të gurusë Bobby Dagen, një njeri që fsheh sekrete të errëta, gati për të lëshuar një valë të re terrori.

Saw 3D (2010) me Titra Shqip
Saw 3D (2010) me Titra Shqip
Saw 3D (2010) me Titra Shqip
Saw 3D (2010) me Titra Shqip
Saw 3D (2010) me Titra Shqip
Titulli origjinal Saw 3D
Vlerësimi IMDb 5.6 95,924 vota
Vlerësimi TMDb 6 2,250 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Twin (2022) me Titra Shqip
The Vault (2021) me Titra Shqip
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street (2007) me Titra Shqip
The Suicide Squad (2021) me Titra Shqip
The Girl Who Escaped: The Kara Robinson Story (2023) me Titra Shqip
Men (2022) me Titra Shqip
Bird Box Barcelona (2023) me Titra Shqip
Adverse (2020) me Titra Shqip
The Skeleton Key (2005) me Titra Shqip
Aiyai: Wrathful Soul (2020) me Titra Shqip
The Runner (2022) me Titra Shqip
Species: The Awakening 2007
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x