Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 11 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1d000d.com
Shaun of the Dead (2004) me Titra Shqip

Shaun of the Dead (2004) me Titra Shqip

Një komedi romantike. Me zombie.Apr. 09, 2004United Kingdom99 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Shaun jeton një jetë jashtëzakonisht pa ngjarje, e cila sillet rreth të dashurës së tij, nënës së tij dhe, mbi të gjitha, pijetores së tij lokale. Kjo rutinë e butë kërcënohet kur të vdekurit kthehen në jetë dhe bëjnë përpjekje të zellshme për të ngrënë londinezët e zakonshëm.

Shaun of the Dead (2004) me Titra Shqip
Shaun of the Dead (2004) me Titra Shqip
Shaun of the Dead (2004) me Titra Shqip
Shaun of the Dead (2004) me Titra Shqip
Shaun of the Dead (2004) me Titra Shqip
Shaun of the Dead (2004) me Titra Shqip
Shaun of the Dead (2004) me Titra Shqip
Shaun of the Dead (2004) me Titra Shqip
Shaun of the Dead (2004) me Titra Shqip
Shaun of the Dead (2004) me Titra Shqip
Titulli origjinal Shaun of the Dead
Vlerësimi IMDb 7.9 592,588 vota
Vlerësimi TMDb 7.5 8,045 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Blindsided: The Game (2018) me Titra Shqip
Jaws (1975) me Titra Shqip
Coco (2017) me Dublim Shqip
Hoodwinked! (2005) me Dublim Shqip
Final Destination 2 (2003) me Titra Shqip
The Moon and Back (2022) me Titra Shqip
Në Kuadër të Dashurisë (2023) Film Shqiptar
I Propose We Never See Each Other Again After Tonight 2020
The Santa Clause 2 (2002) me Dublim Shqip
Babe: Pig in the City (1998) me Titra Shqip
Resident Evil: Degeneration (2008) me Titra Shqip
The Chaplin Revue (1959) me Titra Shqip

Leave a comment

Emri *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published