Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 113 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d000d.com
  • Server 3vidmoly.to
Sky Hunter (2017) me Titra Shqip

Sky Hunter (2017) me Titra Shqip

Sep. 29, 2017China118 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një grup elitar pilotësh kinezë duhet të marrin pjesë në një mision të rrezikshëm për të penguar një komplot terrorist dhe për të zgjidhur një situatë pengjesh.

Sky Hunter (2017) me Titra Shqip
Sky Hunter (2017) me Titra Shqip
Titulli origjinal 空天猎
Vlerësimi IMDb 5.6 1,732 vota
Vlerësimi TMDb 6.8 58 vota

Regjizori

Jerry Lee
Regjizori

Aktorët

Fan Bingbing isZhao Yali
Zhao Yali
Wang Qian-Yuan isLing Weifeng
Ling Weifeng
Li Jiahang isLiu Haochen
Liu Haochen
Leon Lee isGao Yuan
Gao Yuan
Ye Liu isZhang Li
Zhang Li
Wu Xiubo isLu Guoqiang
Lu Guoqiang
Wang Xueqi isChen Anhe
Chen Anhe
Hao Xuankai isRed Soldier
Red Soldier
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Die Hard 2 (1990) me Titra Shqip
Mayday (2021) me Titra Shqip
Star Trek: First Contact (1996) me Titra Shqip
Hercules (2014) me Titra Shqip
Starship Troopers 2: Hero of the Federation (2004) me Titra Shqip
Madison 2001
Decibel (2022) me Titra Shqip
Descendants 2 (2017) me Titra Shqip
Knuckledust 2020
The Best Man (2023) me Titra Shqip
Detective Byomkesh Bakshy! (2015) me Titra Shqip
Resident Evil: Afterlife (2010) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x