Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 2931 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d000d.com
Stoker (2013) me Titra Shqip

Stoker (2013) me Titra Shqip

Pafajësia përfundon.Feb. 28, 2013United Kingdom99 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Pas vdekjes së babait të tij Richard (Dermot Mulroney), marrëdhënia midis adoleshentes India (Mia Wasikowska) dhe nënës së saj Evie (Nicole Kidman), një grua emocionalisht e paqëndrueshme me një personalitet të brishtë, mbyllet edhe më shumë në një mungesë të dhimbshme komunikimi. , deri kur të dy marrin papritur një vizitë nga xhaxhai enigmatik Charlie (Matthew Goode), i cili shkon në shtëpinë e tyre pa paralajmërim. Pavarësisht nga indikacionet e forta që e shtyjnë atë të dyshojë se arsyet e vërteta që e shtyjnë xhaxhain e saj të qëndrojë atje janë krejt të ndryshme, India fillon të ndihet e tërhequr rrezikshëm nga njeriu dhe sjelljet e tij.

Stoker (2013) me Titra Shqip
Stoker (2013) me Titra Shqip
Stoker (2013) me Titra Shqip
Stoker (2013) me Titra Shqip
Stoker (2013) me Titra Shqip
Stoker (2013) me Titra Shqip
Stoker (2013) me Titra Shqip
Stoker (2013) me Titra Shqip
Stoker (2013) me Titra Shqip
Titulli origjinal Stoker
Vlerësimi IMDb 6.8 106,425 vota
Vlerësimi TMDb 6.6 1,766 vota

Regjizori

Aktorët

Mia Wasikowska isIndia Stoker
India Stoker
Nicole Kidman isEvelyn 'Evie' Stoker
Evelyn 'Evie' Stoker
Matthew Goode isCharlie Stoker
Charlie Stoker
Dermot Mulroney isRichard Stoker
Richard Stoker
Jacki Weaver isAunt Gwendolyn 'Gin' Stoker
Aunt Gwendolyn 'Gin' Stoker
Lucas Till isChris Pitts
Chris Pitts
Alden Ehrenreich isWhip Taylor
Whip Taylor
Phyllis Somerville isMrs. McGarrick
Mrs. McGarrick
Ralph Brown isSheriff Howard
Sheriff Howard
Judith Godrèche isDoctor Jacquin
Doctor Jacquin
Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

Pornstar 2: Pangalawang Putok (2021) me Titra Shqip
Under Her Control (2022) me Titra Shqip
Call Boy (2018) me Titra Shqip
Fear Street Part Three: 1666 (2021) me Titra Shqip
Nine 1/2 Weeks (1986) me Titra Shqip
The Kings of the World (2022) me Titra Shqip
The Cave (2005) me Titra Shqip
Follow Her (2022) me Titra Shqip
My Son (2021) me Titra Shqip
Half Nelson (2006) me Titra Shqip
Into the Beat (2020)
Mr. Turner (2014) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x