Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 1385 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d000d.com
  • Server 3cdnwish.com
The Adventures of Maid Marian (2022) me Titra Shqip

The Adventures of Maid Marian (2022) me Titra Shqip

Kjo është historia e saj.Mar. 28, 2022UnknownNot Rated
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Të gjithë i dinë historitë e Robin Hood dhe Maid Marian, por kjo është historia e asaj që ndodh më pas. Nga hijet, një legjendë kthehet për të shpëtuar popullin e saj nga tirania e Sherifit të turpëruar të Nottingham. Robin Hood mbetet në luftë dhe Marian duhet të vërë në provë aftësitë e saj luftarake, duke krijuar një përrallë të re që do të shpallet gjatë gjithë epokave.

The Adventures of Maid Marian (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Adventures of Maid Marian
Vlerësimi IMDb 4.4 22 vota
Vlerësimi TMDb 3.7 3 vota

Regjizori

Bill Thomas
Regjizori

Aktorët

Bob Cryer isThe Sherriff of Nottingham
The Sherriff of Nottingham
Harry Harrold isFriar Tuck
Friar Tuck
Jennifer Matter isPrioress Elizabeth
Prioress Elizabeth
Lainy Boyle isSister Agnes
Sister Agnes
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Chinese Speaking Vampires (2021) me Titra Shqip
Blackhat (2015) me Titra Shqip
Paul Blart: Mall Cop 2 (2015) me Titra Shqip
The Family Plan (2023) me Titra Shqip
The Shepherd: Border Patrol (2008) me Titra Shqip
Conan the Barbarian (2011) me Titra Shqip
The Infallibles (2024) me Titra Shqip
The Core (2003) me Titra Shqip
Green Zone (2010) me Titra Shqip
RoboCop (1987) me Titra Shqip
Elite Squad: The Enemy Within 2010
Ghostbusters: Frozen Empire (2024) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x