Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 333 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d000d.com
  • Server 3vidmoly.to
The Counterfeiters (2007) me Titra Shqip

The Counterfeiters (2007) me Titra Shqip

Feb. 09, 2007Austria98 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 3 vota

Përshkrimi i Filmit

Solomon Sorowitsch, një falsifikues i aftë, mbërrin në kampin e përqendrimit Mauthausen. Pavarësisht origjinës së tij hebreje, burri gëzon trajtim preferencial pasi puna e tij është e nevojshme për regjimin nazist, i cili dëshiron të prodhojë valutë të falsifikuara për të rimbushur arkat e tij. Në fillim, Solomon është i lumtur t’i shpëtojë vdekjes duke bashkëpunuar me torturuesit, por me kalimin e kohës do t’i duhet të merret me ndërgjegjen e tij …

 

 

Shënim:

Përplasja nuk është mes viktimave dhe xhelatëve, por mes atyre që vdesin jashtë kampit dhe atyre që shpëtojnë veten duke siguruar para të reja për makinën gjermane të luftës. Dilema morale bëhet e dendur dhe e errët, ndërsa drejtimi vazhdon me shpejtësi pa iu dorëzuar asnjë retorike.

The Counterfeiters (2007) me Titra Shqip
The Counterfeiters (2007) me Titra Shqip
The Counterfeiters (2007) me Titra Shqip
The Counterfeiters (2007) me Titra Shqip
The Counterfeiters (2007) me Titra Shqip
The Counterfeiters (2007) me Titra Shqip
The Counterfeiters (2007) me Titra Shqip
The Counterfeiters (2007) me Titra Shqip
The Counterfeiters (2007) me Titra Shqip
The Counterfeiters (2007) me Titra Shqip
Titulli origjinal Die Fälscher
Vlerësimi IMDb 7.6 44,807 vota
Vlerësimi TMDb 7.3 423 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Save the Cinema (2022) me Titra Shqip
Amadeus (1984) me Titra Shqip
How to Blow Up a Pipeline (2023) me Titra Shqip
The End We Start From (2023) me Titra Shqip
Sunrise in Heaven (2019) me Titra Shqip
War Love (2011) aka Tolko ne seychas me Titra Shqip
He’s Just Not That Into You (2009) me Titra Shqip
La Flamme Rouge (2021) me Titra Shqip
Dark Places (2015) me Titra Shqip
Disturbia (2007) me Titra Shqip
My Big Fat Greek Wedding (2002) me Titra Shqip
Terrorizers (2021) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x