Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 777 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d0000d.com
  • Server 3cdnwish.com
The Inhabitant (2022) me Titra Shqip

The Inhabitant (2022) me Titra Shqip

Ju nuk mund të fshiheni nga një e keqe që jeton brenda.Oct. 07, 2022USANot Rated
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Si çdo vajzë tjetër adoleshente, Tara sapo po i mbijeton shkollës së mesme – megjithatë babai dhe nëna e saj duken çuditërisht të largët. Mes një zbavitjeje të afërt të vrasjeve të tmerrshme me sëpatë, Tara ka pamje të entiteteve të tmerrshme, duke e detyruar atë të vërë në dyshim mendjen e shëndoshë dhe prejardhjen e saj tronditëse.

The Inhabitant (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Inhabitant
Vlerësimi IMDb 6.4 14 vota
Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

Star Trek: Generations (1994) me Titra Shqip
Savage Salvation (2022) me Titra Shqip
Everly (2015) me Titra Shqip
The Upper Hand (1966) me Titra Shqip
The Mother (2023) me Titra Shqip
Tarot (2024) me Titra Shqip
Kickboxer 5: The Redemption 1995
Predestination (2014) me Titra Shqip
Bad Boys II (2003) me Titra Shqip
The Marco Effect (2021) me Titra Shqip
Emily the Criminal (2022) me Titra Shqip
24 Hours with Gaspar (2023) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x