Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 306 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d000d.com
  • Server 3vidmoly.to
The Taking of Pelham 1 2 3 (2009) me Titra Shqip

The Taking of Pelham 1 2 3 (2009) me Titra Shqip

Nuk mund ta heq nga koka ime. Unë do të vdes sot.Jun. 11, 2009United States106 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një bandë personash të armatosur merr peng një tren të metrosë në New York dhe kërkon një shpërblim të majmë. Autoritetet fillojnë negociatat, por nuk imagjinojnë se cila mund të jetë rruga e arratisjes së kriminelëve pasi të plotësohen kërkesat e tyre.

 

 

SHËNIM

Përshtatja e tretë e filmit (pas atyre të Joseph Sargent dhe Félix Enríquez Alcalá) të romanit të John Godey botuar në 1973. Pavarësisht efekteve të caktuara video pas Brugheimer që shpesh kalojnë filmografinë e regjisorit, Scott arrin të mbajë nivelin e tensionit të lartë përmes qarkut të shkurtër midis jashtë dhe brenda, e cila gjithashtu ushqehet me “duelin ferr” dialektik midis dy protagonistëve të krijuar nga shkrimi efektiv i Brian Helgeland.

The Taking of Pelham 1 2 3 (2009) me Titra Shqip
The Taking of Pelham 1 2 3 (2009) me Titra Shqip
The Taking of Pelham 1 2 3 (2009) me Titra Shqip
The Taking of Pelham 1 2 3 (2009) me Titra Shqip
The Taking of Pelham 1 2 3 (2009) me Titra Shqip
The Taking of Pelham 1 2 3 (2009) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Taking of Pelham 1 2 3
Vlerësimi IMDb 6.4 188,929 vota
Vlerësimi TMDb 6.3 2,340 vota

Regjizori

Tony Scott
Regjizori

Aktorët

Denzel Washington isWalter Garber
Walter Garber
John Turturro isLt. Camonetti
Lt. Camonetti
Luis Guzmán isPhil Ramos
Phil Ramos
Michael Rispoli isJohn Johnson
John Johnson
Gary Basaraba isJerry Pollard
Jerry Pollard
Alice Kremelberg isGeorge's Girlfriend
George's Girlfriend
Katherine Sigismund isMother-hostage
Mother-hostage
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Saw V (2008) me Titra Shqip
Peter Pan & Wendy (2023) me Titra Shqip
Enemy (2013) me Titra Shqip
Hundreds of Beavers (2024) me Titra Shqip
Greenland (2020) me Titra Shqip
Air Force The Movie: Selagi Bernyawa (2022) me Titra Shqip
Hacker: Trust No One (2021) me Titra Shqip
Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn) (2020) me Titra Shqip
Kids vs. Aliens (2023) me Titra Shqip
Imani (2023) me Titra Shqip
Chor Nikal Ke Bhaga (2023) me Titra Shqip
Cirque du Freak: The Vampire’s Assistant (2009) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x