Arrow (2012) me Titra Shqip

Arrow (2012) me Titra Shqip

Oct. 10, 2012
Vlerësimi juaj: 0
7.3 7 vota

Sezone dhe episode

8Sezoni 8 Oct. 15, 2019
  • Akoma nuk janë vendosur episodet për këtë sezon.
7Sezoni 7 Oct. 15, 2018
  • Akoma nuk janë vendosur episodet për këtë sezon.
6Sezoni 6 Oct. 12, 2017
  • Akoma nuk janë vendosur episodet për këtë sezon.
5Sezoni 5 Oct. 05, 2016
  • Akoma nuk janë vendosur episodet për këtë sezon.
4Sezoni 4 Oct. 07, 2015
  • Akoma nuk janë vendosur episodet për këtë sezon.
3Sezoni 3 Oct. 08, 2014
  • Akoma nuk janë vendosur episodet për këtë sezon.
2Sezoni 2 Oct. 09, 2013
  • Akoma nuk janë vendosur episodet për këtë sezon.
1Sezoni 1 Oct. 10, 2012
10

Regjizori

Greg Berlanti
Regjizori

Aktorët

Stephen Amell isOliver Queen / Green Arrow
Oliver Queen / Green Arrow
David Ramsey isJohn Diggle / Spartan
John Diggle / Spartan
Katie Cassidy isLaurel Lance / Black Canary
Laurel Lance / Black Canary
Rick Gonzalez isRene Ramirez / Wild Dog
Rene Ramirez / Wild Dog
Juliana Harkavy isDinah Drake / Black Canary
Dinah Drake / Black Canary
Katherine McNamara isMia Smoak / Blackstar
Mia Smoak / Blackstar
Joseph David-Jones isConnor Hawke
Connor Hawke
Ben Lewis isAdult William Clayton
Adult William Clayton

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Playboy miliarderi i llastuar Oliver Queen është zhdukur dhe supozohet i vdekur kur jahti i tij humbet në det. Ai kthehet pesë vjet më vonë një njeri i ndryshuar, i vendosur për të pastruar qytetin si një vigjilent me kapuç i armatosur me një hark.

Arrow (2012) me Titra Shqip
Arrow (2012) me Titra Shqip
Arrow (2012) me Titra Shqip
Arrow (2012) me Titra Shqip
Arrow (2012) me Titra Shqip
Arrow (2012) me Titra Shqip
Arrow (2012) me Titra Shqip
Arrow (2012) me Titra Shqip
Arrow (2012) me Titra Shqip
Arrow (2012) me Titra Shqip
Titulli origjinal Arrow
Vlerësimi TMDb 6.7 4,776 vota
Transmetuar në dt: Oct. 10, 2012
Përfunduar në dt: Jan. 28, 2020
Sezone 8
Episodet 170
Kohëzgjatja mesatare 42 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Californication (2007) me Titra Shqip
All the Sins (2019) me Titra Shqip
Driven (2018) me Titra Shqip
Anatomy of a Scandal (2022) me Titra Shqip
Dafne and the Rest (2021) me Titra Shqip
Pam & Tommy (2022) (+18) me Titra Shqip
Escape at Dannemora (2018) me Titra Shqip
Reborn Rich (2022) me Titra Shqip
Normal People (2020) me Titra Shqip
Chapelwaite (2021) me Titra Shqip
Almost Human (2013) me Titra Shqip
Vincenzo (2021) me Titra Shqip
5 1 votë
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x