Joe Pickett (2021) me Titra Shqip

Joe Pickett (2021) me Titra Shqip

Dec. 06, 2021
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Sezone dhe episode

2Sezoni 2 Jun. 04, 2023
10
1Sezoni 1 Dec. 06, 2021
10

Regjizori

Aktorët

Michael Dorman isJoe Pickett
Joe Pickett
Julianna Guill isMarybeth Pickett
Marybeth Pickett
Skywalker Hughes isSheridan Pickett
Sheridan Pickett
Vivienne Guynn isApril Keeley
April Keeley
Mustafa Speaks isNate Romanowski
Nate Romanowski
Chad Rook isDeputy McLanahan
Deputy McLanahan

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Një gardian lojërash dhe familja e tij lundrojnë në ndryshimin e klimës politike dhe socio-ekonomike në një qytet të vogël rural në Wyoming në prag të kolapsit ekonomik. I rrethuar nga historia e pasur dhe jeta e madhe e egër, qyteti fsheh dekada skemash dhe sekretesh që ende nuk janë zbuluar.

Joe Pickett (2021) me Titra Shqip
Joe Pickett (2021) me Titra Shqip
Joe Pickett (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Joe Pickett
Vlerësimi TMDb 6.962 39 vota
Transmetuar në dt: Dec. 06, 2021
Përfunduar në dt: Jul. 30, 2023
Sezone 2
Episodet 20
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Navy SEALs: The Untold Stories (1999) me Titra Shqip
Stargirl 2020 me Titra Shqip
Masters of the Air (2024) me Titra Shqip
Wild Republic (2021) me Titra Shqip
Fringe (2008) me Titra Shqip
Made For Love 2021
Queen Charlotte: A Bridgerton Story (2023) me Titra Shqip
Obi-Wan Kenobi (2022) me Titra Shqip
The Idol (2023) me Titra Shqip
Citadel (2023) me Titra Shqip
Rašín (2018) aka Fallen Kingdom me Titra Shqip
The Heiress (2018) me Titra Shqip
5 1 votë
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x