Baby Bandito (2024) me Titra Shqip

Baby Bandito (2024) me Titra Shqip

Jan. 31, 2024
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Jan. 31, 2024
10

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Pasi patinatori Kevin dhe ekuipazhi i tij kryejnë grabitjen më të madhe të Kilit, dashuria e pamatur – dhe mediat sociale – kërcënojnë pasuritë e të gjithëve.

Baby Bandito (2024) me Titra Shqip
Baby Bandito (2024) me Titra Shqip
Baby Bandito (2024) me Titra Shqip
Baby Bandito (2024) me Titra Shqip
Titulli origjinal Baby Bandito
Vlerësimi TMDb 7.907 27 vota
Transmetuar në dt: Jan. 31, 2024
Përfunduar në dt: Jan. 31, 2024
Sezone 1
Episodet 8
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Spartacus: Gods of the Arena (2011) me Titra Shqip
VIVANT (2023) me Titra Shqip
The Chair (2021) me Titra Shqip
Alchemy of Souls (2022) me Titra Shqip
Ruxx (2022) me Titra Shqip
Primal (2019) me Titra Shqip
1899 (2022) me Titra Shqip
Tehran (2020) me Titra Shqip
Heroes (2006) me Titra Shqip
Hanna (2019) me Titra Shqip
Boardwalk Empire (2010) me Titra Shqip
Fate: The Winx Saga (2021) me Titra Shqip
5 1 votë
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x