The Great Game (2022) me Titra Shqip

The Great Game (2022) me Titra Shqip

Nov. 18, 2022
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Nov. 18, 2022
10

Regjizori

Aktorët

Elena Radonicich isElena De Gregorio
Elena De Gregorio
Giancarlo Giannini isDino De Gregorio
Dino De Gregorio
Vladimir Aleksić isSasha Kirillov
Sasha Kirillov

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Në qendër, puna e prokurorëve sportivë dhe interesat ekonomike dhe politike që mund të gravitojnë pas punësimit të një lojtari apo suksesit të një ekipi të tërë. Protagonist është Francesco Montanari në rolin e një agjenti futbolli, i cili në kulmin e karrierës arrestohet për baste të paligjshme dhe humb gjithçka.

The Great Game (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Il Grande Gioco
Vlerësimi TMDb 5.5 2 vota
Transmetuar në dt: Nov. 18, 2022
Përfunduar në dt: Dec. 09, 2022
Sezone 1
Episodet 8
Kohëzgjatja mesatare 56 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Omar (2012) me Titra Shqip
Messiah (2020) me Titra Shqip
We Own This City (2022) me Titra Shqip
House of Cards (2013) me Titra Shqip
Ozark (2017) me Titra Shqip
Tehran (2020) me Titra Shqip
American Horror Stories (2021) me Titra Shqip
The Invisible Ladies (2023) me Titra Shqip
I Am Not Okay with This 2020
Love Alarm 2019
Obliterated (2023) me Titra Shqip
The Last Kingdom (2015) me Titra Shqip
5 1 votë
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x