The Invisible Ladies (2023) me Titra Shqip

The Invisible Ladies (2023) me Titra Shqip

Jun. 05, 2023
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Jun. 05, 2023
10

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Një grup prej pesë femrash që përballen me padrejtësitë e punës dhe problemet e përditshme si shërbyese në një hotel në bregdetin e Mesdheut.

The Invisible Ladies (2023) me Titra Shqip
Titulli origjinal Las invisibles
Vlerësimi TMDb 4 1 vota
Transmetuar në dt: Jun. 05, 2023
Përfunduar në dt: Jul. 10, 2023
Sezone 1
Episodet 8
Kohëzgjatja mesatare 45 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Arthdal Chronicles (2019) me Titra Shqip
BEEF (2023) me Titra Shqip
Peacemaker (2022) me Titra Shqip
Ronja the Robber’s Daughter (2024) me Titra Shqip
Flower of Evil (2020) me Titra Shqip
The Office (2005) me Titra Shqip
Scoop (2023) me Titra Shqip
Il Cacciatore (2018) me Titra Shqip
Unseen (2023) me Titra Shqip
Modern Family (2009) me Titra Shqip
Hannibal (2013) me Titra Shqip
Dead Boy Detectives (2024) me Titra Shqip
5 1 votë
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x