Three Pines (2022) me Titra Shqip

Three Pines (2022) me Titra Shqip

Dec. 01, 2022
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Dec. 01, 2022
10

Regjizori

Louise Penny
Regjizori

Aktorët

Alfred Molina isChief Inspector Armand Gamache
Chief Inspector Armand Gamache
Rossif Sutherland isJean-Guy Beauvoir
Jean-Guy Beauvoir
Sarah Booth isYvette Nichol
Yvette Nichol
Max Laferriere isMike Blake
Mike Blake

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Kryeinspektori Armand Gamache dhe ekipi i tij hetojnë një seri vrasjesh hutuese, në fshatin në dukje idilik të Three Pines dhe zbulojnë sekretet e varrosura të banorëve të tij eksentrikë. Në këtë proces, Gamache detyrohet të përballet me sekretet e tij të varrosura. Bazuar në romanet e Louise Penny.

Three Pines (2022) me Titra Shqip
Three Pines (2022) me Titra Shqip
Three Pines (2022) me Titra Shqip
Three Pines (2022) me Titra Shqip
Three Pines (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Three Pines
Vlerësimi TMDb 6.191 34 vota
Transmetuar në dt: Dec. 01, 2022
Përfunduar në dt: Dec. 22, 2022
Sezone 1
Episodet 8
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

You (2018) me Titra Shqip
Rrushe aka Sweetie (2021) Serial Shqiptar
Deadly Class 2019
Elite Short Stories: Guzmán Caye Rebe (2021) me Titra Shqip
The Russell Murders: Who Killed Lin and Megan? (2023) me Titra Shqip
Banshee (2013) me Titra Shqip
Mindhunter (2017) me Titra Shqip
Burning Body (2023) me Titra Shqip
The Hunt (2016) me Titra Shqip
The Serial Killer’s Wife (2023) me Titra Shqip
The Blacklist (2013) me Titra Shqip
Sleeper Cell (2005) me Titra Shqip
4 1 votë
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x