Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 1466 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 3d000d.com
Allegiant (2016) me Titra Shqip

Allegiant (2016) me Titra Shqip

Thyeni kufijtë e botës tuajMar. 09, 2016USA120 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
9.5 4 vota

Përshkrimi i Filmit

Sistemi i vjetër qeveritar i Çikagos u shemb dhe Tris u zbuloi banorëve të qytetit se të gjithë janë pjesë e një eksperimenti. Megjithatë, me shpërbërjen e rendit shoqëror, konfliktet e vjetra nuk zhduken, veçanërisht midis Aleancave dhe të Përjashtuarve. E ftuar në një takim të Aleancave, Tris zbulon se ajo është pjesë e përfaqësimit që do të shkojë përtej gardhit …

Allegiant (2016) me Titra Shqip
Allegiant (2016) me Titra Shqip
Allegiant (2016) me Titra Shqip
Allegiant (2016) me Titra Shqip
Titulli origjinal Allegiant
Vlerësimi IMDb 5.7 115,653 vota
Vlerësimi TMDb 6.1 5,549 vota

Regjizori

Aktorët

Shailene Woodley isBeatrice
Beatrice "Tris" Prior
Theo James isTobias
Tobias "Four" Eaton
Zoë Kravitz isChristina
Christina
Miles Teller isPeter Hayes
Peter Hayes
Naomi Watts isEvelyn Johnson-Eaton
Evelyn Johnson-Eaton
Ansel Elgort isCaleb Prior
Caleb Prior
Octavia Spencer isJohanna Reyes
Johanna Reyes
Keiynan Lonsdale isUriah Pedrad
Uriah Pedrad
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Ron’s Gone Wrong (2021) me Titra Shqip
RRR (2022) me Titra Shqip
Shaft (2000) me Titra Shqip
Deus 2022 (2022) me Titra Shqip
The Three Musketeers: Milady (2023) me Titra Shqip
Happy New Year (2014) me Titra Shqip
Mira (2022) me Titra Shqip
Hercules (2014) me Titra Shqip
The Covenant (2006) me Titra Shqip
Wake of Death (2004) me Titra Shqip
Cutthroat Island (1995) me Titra Shqip
Batman: Death in the Family (2020) me Titra Shqip

Leave a comment

Emri *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published