Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 2240 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2dood.la
Basic Instinct (1992) me Titra Shqip

Basic Instinct (1992) me Titra Shqip

Një vrasje brutale. Një vrasës i shkëlqyer. Një polic që nuk mund t’i rezistojë rrezikut.Mar. 20, 1992United States127 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Detektivi Nick heton një vrasje të kryer me një thyes akulli. I dyshuari kryesor është një shkrimtare e suksesshëme me shije të veçanta dhe skandaloze seksuale. Midis të dyve lind gjithashtu një marrëdhënie e shtrembëruar dhe e çoroditur, e cila gradualisht bëhet e ndërlikuar për shkak të pranisë së Beth, një psikologe nga Distrikti e lidhur me Nikun. Rasti duhet të zgjidhet duke gërmuar në të kaluarën që lidh patologjikisht dy gratë.

 

 

 

Basic Instinct (1992) me Titra Shqip
Basic Instinct (1992) me Titra Shqip
Basic Instinct (1992) me Titra Shqip
Basic Instinct (1992) me Titra Shqip
Basic Instinct (1992) me Titra Shqip
Basic Instinct (1992) me Titra Shqip
Basic Instinct (1992) me Titra Shqip
Basic Instinct (1992) me Titra Shqip
Basic Instinct (1992) me Titra Shqip
Basic Instinct (1992) me Titra Shqip
Titulli origjinal Basic Instinct
Vlerësimi IMDb 7 186,768 vota
Vlerësimi TMDb 6.8 2,634 vota

Regjizori

Aktorët

Michael Douglas isDet. Nick Curran
Det. Nick Curran
Sharon Stone isCatherine Tramell
Catherine Tramell
Jeanne Tripplehorn isDr. Beth Garner
Dr. Beth Garner
Denis Arndt isLt. Philip Walker
Lt. Philip Walker
Chelcie Ross isCapt. Talcott
Capt. Talcott
Dorothy Malone isHazel Dobkins
Hazel Dobkins
Wayne Knight isJohn Correli
John Correli
Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

Budak Flat (2023) me Titra Shqip
Unfaithful (2002) me Titra Shqip
Love Machine (2016) me Titra Shqip
Survive the Game (2021) me Titra Shqip
Sanak (2021) me Titra Shqip
Munich (2005) me Titra Shqip
Paradise (2023) me Titra Shqip
Muddy (2021) me Titra Shqip
On the Line (2022) me Titra Shqip
Foxfire 1996 me Titra Shqip
Death Saved My Life (2021) me Titra Shqip
Operation Hyacinth (2021) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x