Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 809 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1d000d.com
Max (2015) me Titra Shqip

Max (2015) me Titra Shqip

Miku më i mirë. Heroi. Marinsi.Jun. 26, 2015USA111 Min.PG
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një qen që ndihmoi ushtarët në Afganistan kthehet në SHBA dhe birësohet nga familja e kujdestarit të tij pasi pësoi një përvojë traumatike.

Max (2015) me Titra Shqip
Max (2015) me Titra Shqip
Max (2015) me Titra Shqip
Titulli origjinal Max
Vlerësimi IMDb 6.6 27,161 vota
Vlerësimi TMDb 7.101 667 vota

Regjizori

Boaz Yakin
Regjizori

Aktorët

Robbie Amell isKyle Wincott
Kyle Wincott
Luke Kleintank isTyler Harne
Tyler Harne
Jay Hernandez isSergeant Reyes
Sergeant Reyes
Zeeko Zaki isAfghan Interpreter
Afghan Interpreter
Edgar Arreola isCartel leader
Cartel leader
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Really Love (2020) me Titra Shqip
Operation Seawolf (2022) me Titra Shqip
The Inevitable Defeat of Mister & Pete (2013) me Titra Shqip
Cinema Paradiso (1988) me Titra Shqip
Rain Man (1988) me Titra Shqip
Welcome to New York (2014) me Titra Shqip
Dead Man Running (2009) me Titra Shqip
The Railway Children Return (2022) me Titra Shqip
Butterfly on a Wheel (2007) me Titra Shqip
Alfie (1966) me Titra Shqip
Eiffel (2021) me Titra Shqip
The Dark Knight (2008) me Titra Shqip

Leave a comment

Emri *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published