Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 1340 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d000d.com
Not Okay (2022) me Titra Shqip

Not Okay (2022) me Titra Shqip

Bëhu i famshëm ose shtiru duke u përpjekur.Jul. 29, 2022USA100 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
9.5 2 vota

Përshkrimi i Filmit

Një e re ambicioze, e dëshpëruar për ndjekës dhe famë, falsifikon një udhëtim në Paris për të rritur praninë e saj në mediat sociale. Kur një incident i tmerrshëm ndodh në botën reale dhe bëhet pjesë e udhëtimit të saj imagjinar, gënjeshtra e saj e bardhë bëhet një telash moral që i ofron asaj gjithë vëmendjen që ajo dëshironte.

Not Okay (2022) me Titra Shqip
Not Okay (2022) me Titra Shqip
Not Okay (2022) me Titra Shqip
Not Okay (2022) me Titra Shqip
Not Okay (2022) me Titra Shqip
Not Okay (2022) me Titra Shqip
Not Okay (2022) me Titra Shqip
Not Okay (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Not Okay
Vlerësimi IMDb 6 13,110 vota
Vlerësimi TMDb 6.517 265 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

Pirates (2021) me Titra Shqip
He’s All That (2021) me Titra Shqip
Glass Onion: A Knives Out Mystery (2022) me Titra Shqip
Who Finds a Friend Finds a Treasure (1981) me Titra Shqip
Spy Kids 3-D: Game Over (2003) me Dublim Shqip
Jennifer’s Body (2009) me Titra Shqip
Love Again (2023) me Titra Shqip
The Death of Superman (2018) me Titra Shqip
Good Luck to You, Leo Grande (2022) me Titra Shqip
Chasing Amy (1997) me Titra Shqip
The Cured (2017) me Titra Shqip
Disturbia (2007) me Titra Shqip

Leave a comment

Emri *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published