Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 758 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d000d.com
  • Server 3vidmoly.to
Shottas (2002) me Titra Shqip

Shottas (2002) me Titra Shqip

Miqësia, besnikëria & lakmia.Feb. 27, 2002Jamaica95 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Historia e Biggs dhe Wayne, dy xhamajkanë të rinj të rritur në varfëri të cilët janë magjepsur nga mënyra e jetesës e “shotta” (e cila në zhargonin xhamajkan nënkupton gangsterin). Të dy fillojnë shkallëzimin e tyre në botën e krimit duke vjedhur një furgon të pijeve të gazuara, por rruga përpara do t’i çojë ata në shumë veprime të tjera.

Shottas (2002) me Titra Shqip
Shottas (2002) me Titra Shqip
Titulli origjinal Shottas
Vlerësimi IMDb 6.2 4,270 vota
Vlerësimi TMDb 7.5 190 vota

Regjizori

Cess Silvera
Regjizori

Aktorët

Louie Rankin isTeddy Bruckshut
Teddy Bruckshut
Wyclef Jean isRichie Effs
Richie Effs
San San isRaquel
Raquel
Jabba isDangles
Dangles
Assassin isBlacka
Blacka
Beast isSealy
Sealy
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

G.I. Joe: The Rise of Cobra (2009) me Titra Shqip
Outrage (2010) me Titra Shqip
Blind War (2022) me Titra Shqip
Irati (2023) me Titra Shqip
Delta (2023) me Titra Shqip
Palm Trees and Power Lines (2023) me Titra Shqip
Planet of the Apes (2001) me Titra Shqip
Apex (2021) me Titra Shqip
Prey (2022) me Titra Shqip
Sleepers (1996) me Titra Shqip
The Bourne Legacy (2012) me Titra Shqip
Boonie Bears: Back to Earth (2022) me Dublim Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x