The Long Shadow (2023) me Titra Shqip

The Long Shadow (2023) me Titra Shqip

Sep. 25, 2023
Vlerësimi juaj: 0
10 2 vota

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Sep. 25, 2023
10

Regjizori

George Kay
Regjizori

Aktorët

Michael McElhatton isCC Ronald Gregory
CC Ronald Gregory
Jack Deam isDI Les Hanley
DI Les Hanley
Lee Ingleby isDCS Jim Hobson
DCS Jim Hobson
Kris Hitchen isDC John Nunn
DC John Nunn

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Duke dramatizuar një nga rastet më famëkeqe dhe tronditëse të vrasësve serialë në botë, gjuetinë për Peter Sutcliffe, i quajtur zakonisht Ripper i Yorkshire, midis tetorit 1975 dhe janarit 1981, policia e Yorkshire-it jugor ndërmori ndjekjen më të madhe në historinë kriminale britanike. Kërkimi për Sutcliffe zgjati pesë vjet, përfshiu mbi një mijë oficerë dhe ndryshoi mënyrën e punës së policisë britanike përgjithmonë.

The Long Shadow (2023) me Titra Shqip
The Long Shadow (2023) me Titra Shqip
The Long Shadow (2023) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Long Shadow
Vlerësimi TMDb 7.5 22 vota
Transmetuar në dt: Sep. 25, 2023
Përfunduar në dt: Nov. 06, 2023
Sezone 1
Episodet 7
Kohëzgjatja mesatare 315 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Gomorrah (2014) me Titra Shqip
Moving (2023) me Titra Shqip
One Trillion Dollars (2023) me Titra Shqip
The Man in the High Castle (2015) me Titra Shqip
The Lord of the Rings: The Rings of Power (2022) me Titra Shqip
City on a Hill (2019) me Titra Shqip
Vampire Academy (2022) me Titra Shqip
Sever (2019) me Titra Shqip
NOS4A2 (2019) me Titra Shqip
School Spirits (2023) me Titra Shqip
Suburra: Blood on Rome (2017) me Titra Shqip
Obsession (2023) me Titra Shqip
5 1 votë
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x