The Serial Killer’s Wife (2023) me Titra Shqip

The Serial Killer’s Wife (2023) me Titra Shqip

Dec. 15, 2023
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Dec. 15, 2023
10

Regjizori

Regjizori

Aktorët

Annabel Scholey isBeth Fairchild
Beth Fairchild
Jack Farthing isTom Fairchild
Tom Fairchild
Luke Treadaway isAdam Plummer
Adam Plummer
Angela Griffin isDI Aline Edgeworth
DI Aline Edgeworth
Tim Daish isRay Garland
Ray Garland
Benjamin O'Mahony isMike Pearson
Mike Pearson

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Beth dhe Tom Fairchild duket se i kanë të gjitha. Megjithatë, kur një varg vrasjesh gjurmohen nga Tom, Beth detyrohet të pyesë veten nëse ajo ka injoruar shenjat e dhunës së burrit të saj gjatë gjithë kohës.

The Serial Killer’s Wife (2023) me Titra Shqip
The Serial Killer’s Wife (2023) me Titra Shqip
The Serial Killer’s Wife (2023) me Titra Shqip
The Serial Killer’s Wife (2023) me Titra Shqip
The Serial Killer’s Wife (2023) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Serial Killer's Wife
Vlerësimi TMDb 7 4 vota
Transmetuar në dt: Dec. 15, 2023
Përfunduar në dt: Dec. 15, 2023
Sezone 1
Episodet 4
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

My Father’s Murderers (2016) me Titra Shqip
The Spy (2019) me Titra Shqip
The Russell Murders: Who Killed Lin and Megan? (2023) me Titra Shqip
Hellbound (2021) me Titra Shqip
Miraculous Brothers (2023) me Titra Shqip
Lifeline (2017) me Titra Shqip
Motherhood (2018) me Titra Shqip
High Fidelity (2020) me Titra Shqip
Marvel’s The Punisher (2017) me Titra Shqip
Good Omens (2019) me Titra Shqip
Longmire (2012) me Titra Shqip
The Silent Sea (2021) me Titra Shqip
5 1 votë
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x