Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 48 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d000d.com
  • Server 3vidmoly.to
The Three Musketeers (2011) me Titra Shqip

The Three Musketeers (2011) me Titra Shqip

Çdo legjendë ka një fillim të ri.Aug. 31, 2011USA110 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

I riu kokënxehtë D’Artagnan së bashku me tre ish-legjendarë, por tani të pafat musketierë duhet të bashkohen dhe të mposhtin një agjente të bukur të dyfishtë dhe punëdhënësin e saj zuzar nga kapja e fronit francez dhe përfshirja e Evropës në luftë.

The Three Musketeers (2011) me Titra Shqip
The Three Musketeers (2011) me Titra Shqip
The Three Musketeers (2011) me Titra Shqip
The Three Musketeers (2011) me Titra Shqip
The Three Musketeers (2011) me Titra Shqip
The Three Musketeers (2011) me Titra Shqip
The Three Musketeers (2011) me Titra Shqip
The Three Musketeers (2011) me Titra Shqip
The Three Musketeers (2011) me Titra Shqip
The Three Musketeers (2011) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Three Musketeers
Vlerësimi IMDb 5.7 112,003 vota
Vlerësimi TMDb 5.804 2,550 vota

Regjizori

Aktorët

Logan Lerman isD’Artagnan
D’Artagnan
Milla Jovovich isMilady de Winter
Milady de Winter
Orlando Bloom isDuke of Buckingham
Duke of Buckingham
James Corden isPlanchet
Planchet
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Shark Tale (2004) me Dublim Shqip
Rampage: President Down (2016) me Titra Shqip
Violation (2020) me Titra Shqip
Righteous Kill (2008) me Titra Shqip
Tom Sawyer (2011) me Titra Shqip
Aquaman and the Lost Kingdom (2023) me Titra Shqip
There’s Something Wrong with the Children (2023) me Titra Shqip
Assassins (1995) me Titra Shqip
Caged (2011) me Titra Shqip
Double Threat (2022) me Titra Shqip
Darkland (2017) me Titra Shqip
Every Breath You Take (2021) me Titra Shqip

Leave a comment

Emri *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published